Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Sepete Git

Hp 83A / CF283A / M201 / M125 / M225 / M127 Muadil Toneri

HP

₺ 28,67 ₺ 21,50

%25 İndirim

TonerMAX® Ekonomik ve Kaliteli Baskı Çözümleri
Hp 83A / CF283A M201 / M125 / M225 / M127 Muadil Toneri

Daha koyu , daha keskin çıktılar için a plus tonerleri tercih ediniz.
Toner MAX® Muadil Toner
Toner MAX ®  markalı muadil olarak üretilmiş veya yurt dışından ithal edilmiş tüketim ürünleri satın aldığınızda,  bilmelisiniz ki yüksek  kalitede baskı çıkışları  alacağınızı garanti ediyoruz. Bu nedenle Toner MAX ®   % 100 müşteri memnuniyeti garantisi ilkesine sadık olmaya ve 9 yılı aşkın  bir süredir işlerinin arkasında durmaya  devam etmektedir.    
 • HP LaserJet Pro M201dw Muadil Toner
 • HP LaserJet Pro M201n Muadil Toner
 • HP LaserJet Pro MFP M125a Muadil Toner
 • HP LaserJet Pro MFP M125nw Muadil Toner
 • HP LaserJet Pro MFP M125rnw Muadil Toner
 • HP LaserJet Pro MFP M127fn Muadil Toner

 • HP LaserJet Pro MFP M127fp Muadil Toner

  HP LaserJet Pro MFP M127fw Muadil Toner

  HP LaserJet Pro MFP M225dn Muadil Toner

  HP LaserJet Pro MFP M225dw Muadil Toner


 
Hp 83A CF283A Fason Toner

Hp 83A CF283A Ucuz Toner

Hp 83A CF283A Garantili Toner

Hp Laserjet Pro M201 Muadil Toner
Hp Laserjet Pro M125 Muadil Toner
Hp Laserjet Pro M225 Muadil Toner
Hp M225 83A Muadil Toner


 

Firmamız tarafından müşterilerimizin ürünlerimize daha kolay ulaşabilmesi için N11 üzerinden satış yapmaya 01-09-2015 tarihinde başladık. Ürünlerimizin büyük çoğunluğu kendi imalatımız veya  ithalatımız dır  ,  TonerMAX ®  & Dolum Türk ®  Toner Türk ®  markaları firmamıza aittir.

 

 

 

Firmamızdan dolum ve yenileme işlemi yaptırmayı veya kendi üretimimiz olan  veyahut ithaledilmiş  muadil tonerlerden satın almayı düşünüyorsanız, bilmelisiniz ki yüksek  kalitede baskı çıkışları  alacağınızı garanti ediyoruz. Bu nedenle Dolum Türk ®    %100 müşteri memnuniyeti garantisi ilkesine sadık olmaya ve 2003 senesinden bu güne kadar  işlerinin arkasında durmaya  devam etmektedir.

 

Biz en yeni teknolojiyi kullanarak muadil ürünlerimizi üretip dolum ve yenileme süreçlerimizi tamamlamaktayız. Teknisyenlerimizin özellikle bu teknikleri kullanabilecek eğitim ve teknik bilgiye sahip olmaları da bizim %100 müşteri memnuniyeti garantisini verebilmemiz deki en büyük etkenlerden birisidir.

Not : Farklı firmalar üzerinden aldığınız Tonermax® ürünlerinde ambalaj ve etiketlerine dikkat ediniz lütfen , ambalajında yada kutusunda Tonermax® etiketi olmayan ürünler sahtedir , Tonermax® ürünlerini sergileyip satın alma işlemi yapan müşterilere farklı ürünleri gönderen satıcılarla karşılaşmaktayız , bu gibi durumlarda 0850 346 60 17 numaralı müşteri destek departmanımıza da bilgi vermenizi önemle rica ederiz.

 

ÇALIŞMA SAATLERİ

 • Mesaimiz Pazartesi-Cuma -09:00 - 17:00 arasıdır. Cumartesi ve Pazar günleri mesaimiz yoktur.
 • Dolayısıyla bu saatler dışında kalan zamanlarda N11.com üzerinden mesajlaşma yoluyla sorduğunuz Sorularınıza ilk mesai başlangıcında cevap verilecektir.
 • Ürün alımı 7/24 yapılabilir.
 • Mesai saatlerin dışında ,vermiş olduğunuz sipariş,ilk mesai başlangıç saatinde onaylanacaktır.

 

 

STOK BİLGİSİ

 • Ürünlerin stok adetleri her gün 01;00 da otomatik olarak güncellenmekte , dolayısı ile marketlerde stok adedinden fazla sayıda ürün satılma olasılığı olduğundan nadiren de olsa stok yetersizliğinden dolayı sipariş iptali tarafımızdan yapılabilmektedir.

 

 

TESLİMAT KARGO SÜRECİ

 • Ürün sayfasında belirtildiği üzre siparişinizin ;en geç hangi tarihte kargoya verileceği yazmaktadır ve genel olarak sistemde yazan tarihten önce ürünü %98 oranında kargoya veriyoruz.
 • Kargo görevlisi ürünü size getirdiğinde; Kargoyu Kargo görevlisi yanında açınız, Satın aldığınız üründe herhangi bir hasar var ise Hasar Tespit Tutanağı" düzenlenmesini isteyiniz.
 • Kargo takibini N11.com üzerinden yapabilirsiniz.

 

RESMİ FATURA

 • Sipariş esnasında iletmiş olduğunuz bilgilere göre (Kişi, Firma Vb.) resmi faturanız düzenlenerek ürün ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.

 

 

% 100 ORJİNAL ve GARANTİLİ ÜRÜNLER SATIYORUZ

 • Satışa sunduğumuz tüm ürünler; Türkiye deki Yetkili Distribütör, Üretici ve İthalatçı garantileri altındadır. Resmi olarak Tüm ürünler en az 2 yıl garantilidir.

 

 

KAPALI KUTU

 • Satın almış olduğunuz Tüm ürünler tamamen orjinal kapalı kutu içerisinde teslim edilecektir. Kutu içeriğini ürünü teslim aldıktan sonra ilk defa siz açacaksınız.

 

 

ÜRÜN DETAY BİLGİ

 • Ürün hakkında detay bilgileri mümkün oldukça yazmaya çalışıyoruz, çok daha detaylı bilgi almak için 0850 346 60 17 CALL CENTER numaramızdan faydalanabilirsiniz.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.